توانمندسازی و راهبری شرکت ها

شرکت کسب وکار اقیانوس آبی با بهره¬مندی از شبکه مشاوران و اساتید حرفه ای با هدف ارایه خدمات تخصصی کسب وکار در اول مهرماه سال 1393 تأسیس گردید. این شرکت افتخار دارد که از سال 1396 خدمات خود را در حوزه توانمندسازی و توسعه بازار با هدف تجاری¬سازی فناوری به شرکت های فناور و دانش بنیان ارائه نماید. شرکت کسب وکار اقیانوس آبی یکی از کارگزاران حقوقی شبکه فناوری و نوآوری ایران (https://b2n.ir/784486) و همچنین کارگزار پارک فناوری پردیس در ارایه خدمات آموزشی و مشاوره تخصصی کسب وکار می باشد.
امکانات شرکت
- استفاده گسترده از شبکه مشاوران خبره
- بهره مندی از دانش فنی ارزیابی و ارزش گذاری استارتاپها و طرح ها
- قابلیت بکارگیری ظرفیت تیم های فناور و استارتاپها جهت ارایه خدمات توانمندسازی، توسعه بازار وآموزش
معرفی خدمات توانمندسازی و توسعه بازار
مدل توانمندسازی و توسعه بازار شرکت اقیانوس آبی مبتنی بر تفکر فرایندی بوده که با استفاده از ظرفیت کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های مختلف فناوری جهت ارایه خدمات توانمندسازی به مدیران ارشد شرکتها در گام های ذیل طبقه بندی می گردد.
1. شناخت وضع موجود شرکت با تمرکز بر عارضه¬یابی و شناخت گپ های شرکت
2. اجرای چرخه بهبود شامل برنامه ریزی، اجرا، پایش و اقدام تا حصول نتیجه
3. ارایه خدمات آموزش های کاربردی متناسب با نیاز شرکت
در گام اول، شرکت اقیانوس آبی با استفاده از مدل های کاملا کاربردی عارضه یابی به شناخت گپ های مهم سازمان می پردازد تا در مراحل بعدی بتواند متناسب ترین خدمات را ارایه نماید. موضوع مذکور برای تمام شرکت ها می بایست صورت پذیرد تا با شناخت از وضع موجود ایشان، بتوان بهترین راه حل را برای دستیابی به وضع مطلوب ارایه نمود.
در گام دوم، اقیانوس آبی با بکارگیری چرخه بهبود مستمر که شامل برنامه ریزی، اجرا، پایش و اقدام می باشد، گپ های موجود در سازمان را با استفاده از دانش کاربردی پر نموده تا سازمان به وضعیت مطلوب دست نماید.
در این راستا، چرخه بهبود بر خدمات توانمندسازی زیر متمرکز می باشد:
• توانمندسازی مالی- بیمه
• توانمندسازی کسب وکار
در گام سوم با توجه به فاز عارضه یابی و شناخت سازمان، اقیانوس آبی با تجربه عالی طراحی و اجرای دوره های آموزشی، سازمان را جهت نیل به اهداف کلان، توانمند می سازد.
شرح خدمات توانمندسازی و راهبری شرکت ها
در انتها، اقیانوس آبی با ارایه خدمات تخصصی بازاریابی و توسعه بازار و با تعریف مدل های متفاوت همکاری و مشارکت می تواند شرکت ها را در زمینه های تخصصی بازاریابی، فروش، مدیریت برند، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ توانمند سازد. همچنین، این خدمات می تواند با تعریف تیم های کاری برای شرکتها شامل جذب و نگهداشت توسط اقیانوس آبی ارایه گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید.
اقیانوس آبی
اقیانوس هوشمند