مشاوره های کلینیکی

شرکت‌ها و سازمان‌ها در اقیانوس متلاطم تغییرات کسب‌وکار نیاز به آرامش جهت رسیدن به اهداف خود دارند. در صنعت مشاوره، سازمان‌ها و شرکت‌ها با دو مساله اصلی در محیط کسب‌وکارشان مواجه هستند. مساله ای که درون سازمان است و بشکل یک عارضه درآمده است یا مواردی که صاحبان کسب‌وکار جای بهبود آن را در سازمان احساس می‌کنند. از اینرو، ضرورت بکارگیری مشاوران خبره در کسب ‌وکار، بیانگر یک سبک زندگی تجاری مدیران آینده است. مشاوره بطور خلاصه یعنی: خلق ارزش، تاثیر بر کسب‌‌وکار، گردآوری اطلاعات ارزشمند، تولید ثروت، آموزش، ایجاد اشتیاق و تعهد.
تمامی موارد فوق بر سه عنصر کلیدی دانش، مهارت و شخصیت مشاور تاکید دارد. موسسه کسب‌وکار اقیانوس آبی با تجربه‌ای گرانبها در این زمینه تلاش دارد که کسب‌وکارهای کوچک، متوسط و بزرگ را با دو روش زیر یاری نماید.
• مشاوره کلینیکی
• مشاوره بر اساس پنل خبرگان
مشاوره کلینیکی
در مشاوره کلینیکی، فرد از طریق فرم مشاوره آنلاین یا به شکل حضوری در موسسه کسب‌وکار اقیانوس آبی حضور یافته و مسایل مرتبط با سازمان را مطرح می‌نماید. در این روش، با توجه به نیازسنجی صورت گرفته، یک مشاور حرفه‌ای کسب‌و کار به مشاوره‌پذیر توصیه‌های لازم را جهت حل مساله یا بهبود در سازمان مطرح می‌نماید. مدت زمان مشاوره کلینیکی تا ۹۰ دقیقه می باشد.
مشاوره پنل خبرگان
در برخی از موارد، مشاوره‌پذیر با انبوهی از مسایل متفاوت در داخل سازمان خود مواجه است، که این مهم باعث می‌شود فرد تشخیص درستی از تعریف مساله نداشته باشد. از اینرو، اقیانوس آبی با طراحی پنل‌های تخصصی کسب‌و کار و با استفاده از کارشناسان متفاوت در این حوزه‌ها تلاش دارد که هزینه‌های غیرمادی مشاوره پذیر را با حضور فقط یکبار در پنل مشاوره به حداقل برساند. با این روش به جای یک مشاور، تیمی از متخصصان به ارزیابی موارد پرداخته و به تعریف درست مساله و حل آن به مشاوره‌پذیر کمک می‌نمایند. مدت زمان مشاوره پنل خبرگان تا ۱۸۰ دقیقه می باشد.
با پر کردن کردن فرم درخواست مشاوره می توانید از مشاوره کلینیکی و پنل خبرگان بهره مند گردید.
[bookly-form hide="staff_members"]